Dzieci bardzo szybko uczą sie nowych nawyków i ruchów, dlatego warto ten czas wykorzystać na nauke prawidłowych wzorców ruchowych na rowerze. Brak siły czyni technikę perfekcyjną. Chcemy w sposób świadomy i zaplanowany przekazać naszym podopiecznym to czego nauczyliśmy się o jeździe na rowerze i nie tylko.

Akademia SHBikes przyniesie wam odpowiedzi na pytania które chcieliśmy zadać 12 lat temu zaczynając przygodę z rowerami.

Akademia SHbikes

 

Jest to nowy projekt przeznaczony dla najmłodszych uczestników zrealizowany we współpracy rodziców z grupy Knurświny. Akademia to cykliczne warsztaty enduro, podczas których kursanci realizują nasz autorski program nauczania. Profesjonalizm prowadzących, luźna atmosfera oraz bardzo małe grupy zapewniają wysoką skuteczność zajęć. Każde zajęcia prowadzi dwójka instruktorów.

 

 

Akademia będzie podzielona na 3 grupy wiekowe:

Tygrysy: Najmłodsza grupa. Dzieci w wieku od 7 do 9 lat, w maksymalnie 8 osobowej grupie i dwójka instruktorów, zapewnią idealne warunki do przeprowadzenia zajęć. Czas szkolenia będzie oscylował w granicach 3 godzin z uwagi na wiek i poziom koncentracji.

 

Dziki: Grupa dla dzieci w wieku od 10 do 13 lat. 3.5h zajęć w grupie maksymalnie 10 osobowej realizowana zgodnie z naszym cyklem szkoleniowym.

 

Lamparty: Skierowana przede wszystkim dla nieco starszych i bardziej doświadczonych dzieci.

Maksymalnie grupa 10 uczestników oraz 3.5h zajęć.

 

Ponadto każdy uczestnik akademii ma zapewniony:

-pakiet powitalny od nas i naszych sponsorów

-zdrowe przekąski podczas przerw

-plakietki startowe ze swoim imieniem

-dyplom ukończenia warsztatów

-gadżety shbikes

Koszt: 125zł 

typ szkolenia
data
godziny
miejsce
Akademia
06.06.20
od 9:00 do 12:00
Ślęża

Jak się zapisać?

Aby się zapisać wyślij nam formularz zgłoszeniowy z terminem szkolenia, w którym chcesz wziąć udział.

Bardzo prosimy o podanie numeru telefonu!