SH Bikes - zespół


Dla tych, dla których kolarstwo górskie  – to pasja i styl życia!


Jesteśmy profesjonalistami. Mamy doświadczenie w rywalizacji na najwyższym poziomie. Jednak nie jesteśmy tylko zawodnikami. Nasze szkolenia powstały na podstawie wieloletniej współpracy z ludźmi. Pracujemy z dziećmi i dorosłymi. Wiemy jak stworzyć odpowiednie warunki do rozwijania umiejętności Twoich lub Twojego dziecka. 

Wojtek Sander

INSTRUKTOR

 

Współzałożyciel SHbikes. Od 11 roku życia związany z Downhillem. Były reprezentant Polski na Pucharze Świata w Downhillu oraz zdobywca tytułu Mistrza Polski. Na rowerze zwiedził największe bikeparki na Świecie m.in: Whistler, Hafjell, Morzine, Leogang, San Remo, Champery, Kranjska Gora czy Val di Sole. Od ponad 5 lat instruktor młodzieży na obozach rowerowych Totalbikes oraz BestKamp. Na co dzień czynny zawodnik enduro, certyfikowany trener funkcjonalny i student Akademii Wychowania fizycznego w Poznaniu.

Artur Hryszko

INSTRUKTOR

 

Współzałożyciel SHbikes. Czołowy zawodnik kolarstwa zjazdowego (kat. Elita) oraz dwukrotny Mistrz Polski. Reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata w Downhillu w Andorze. Instruktor Downhillu na obozach rowerowych Totalbikes i Bestkamp. Z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego. Na co dzień trener przygotowania motorycznego sportowców pod szyldem Train For Skills.