SZKOLENIA MTB

MTB to coś więcej niż jazda rowerem górskim. Oferujemy profesjonalne szkolenia rowerowe dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Szkolimy dorosłych i dzieci. 

Grupowe szkolenie MTB


Zajęcia grupowe skierowane są dla osób, które chcą podnieść poziom swoich umiejętności na rowerze górskim. Szkolenie odbywa się w kilku osobowej grupce osób o podobnych zamiłowaniach oraz umiejętnościach.


Być może to właśnie tutaj poznasz swoją przyszła rowerową ekipę. Łączymy profesjonalizm do tego co robimy z odpowiednim luzem.Grupowe szkolenie MTB Wisła
Indywidualne szkolenie MTB  Bielsko

Indywidualne szkolenie MTB


Jakie są zalety indywidualnego szkolenia MTB? Najważniejszym argumentem jest oszczędność czasu i skupienie się na Twoich potrzebach.


Podczas indywidualnego spotkania z instruktorem dowiesz się jakie popełniasz błędy. Poznasz sposoby na ich eliminację. Akademia MTB


Dzieci bardzo szybko uczą się nowych nawyków i ruchów. Warto ten czas wykorzystać na naukę prawidłowego zachownia się na rowerze. 


Chcemy w sposób bezpieczny i zaplanowany przekazać naszym najmłodszym podopiecznym to czego nauczyliśmy się o jeździe na rowerze. Zarazić ich pasją do rowerowej przygody i aktywnego spędzania wolnego czasu.